| AnaAmalia31 a întrebat:

Cum caut utilizatori pe TPU?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri pe COMUNITATEA, inscrii numele de utilizator al respectivului in a doua fereastra de cautare si dai Cauta. Daca nu-i stii si avatarul roaga-te sa nu fie cativa zeci cu acelasi nume, inca mai sunt. Succes si numai bine!

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Foarte simplu, accesand urmatorul link : http://www.tpu.ro/useri

| LifeFail a răspuns:

Intri la Comunitatea şi scrii numele respectivului.
Baftă!

| NoNameJunior a răspuns:

Scrii pe google numele utilizatorului apoi scrii TPU.

| Bogdanux a răspuns:

Click pe "Comunitatea", apoi vei vedea deasupra utilizatorilor suspendati bara de cautare.

| micutsa19 a răspuns:

Prin simplul fapt ca dai clic pe COMUNITATEA, iar chestia asta se afla sus langa:prima pagina/discuta live/comunitatea/TPU wiki/intrebari frecvente/blog/contact

| ღByByღ a răspuns:

Http://www.tpu.ro/useri.Dai click aici si apoi scrie acolo sus numele utilizatorului si gata! Sau dai acolo sus la TPU la utilixatori si iti apare acelasi link precum cel care ti l`am dat euu! Byyyeee! Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scri pe Google numele respectiv.
TPU :: Profil :: Cutare.
Bafta!