| RaduHD a întrebat:

Cum de reusesc atatia sa termine un quiz intreg de 10 intrebari in 11-15 secunde. Dureaza doar 3-4 secunde sa citesti o intrebare, dar 10 intrebari.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Si eu mi-am pus aceasta intrebare laughing
Totusi exista semne de intrebare, 4-6 secunde iti ia sa citesti.
O seara bunahappy

6 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Eu cred ca e vorba de exercitiu
Poti repeta un quiz de mai multe ori.Inveti intrebarea.si chiar daca raspunsurile nu sunt acelasi, poti obtine recorduri considerabile!
In orice caz, eu nu am reusit sa scot sub un minut laughing

| RaduHD explică (pentru Fatamuntilor):

Eu am reusit 30 de secunde la quiz-ul cu Breaking Bad, dar 11-15 secunde..cam imposibil

| Kenya a răspuns:

E vorba de un ¡Pod aici, cred ca sunt motivati laughing

| RaduHD explică (pentru Kenya):

E una "Al3xAndraa97" a stat de la ora 24:00 pana acuma (inca face) 896 de quizuri cu Violetta. Pai 896 de quiziuri ori, care om nomral sta toata noaptea sa faca quizuri cu Violetta.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RaduHD):

Inr-o zi? Mai vorba lui Kenya, e vorba de ¡Pod.DAR ma gandesc ca ttrbuie sa faci si puncte!

| RaduHD explică (pentru caramela):

Le-am dat email celor de la TPU si mi-au spus ca sistemul lor "nu poate fi fentat". Chiar daca s-ar putea fenta.(mai greu dar se poate)

| caramela a răspuns (pentru RaduHD):

Si eu mi-am pus aceasta intrebare laughing
Totusi exista semne de intrebare, 4-6 secunde iti ia sa citesti.
O seara bunahappy