| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Cum draq am contul asta de juma de an si 1500de rasp si azi imi zice
Utilizatorii cu email-ul neconfirmat nu pot posta mai mult de 5 raspunsuri pe zi.
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici

mi-am trimis de 7ori mail de confirmare si l-am confirmat si tot asa imi zice ca nu pot sa postez raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Așteaptă câteva minute ca să se proceseze informația ( mă refer la confirmarea e-mailului) așa mi s-a întâmplat și mie acum 30 de min.

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

E eroare de la site ...si mie imi mai apare din cand in cand!
te deloghezi si ar trebui sa nu iti mai apara o perioada

| Damasc a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu, mi s-a intamplat prima data acum vreo 2 3 zile si din nou azi dimineata.Probabil este vreo setare de siguranta, administratorii vor sa se asigure ca cel ce raspunde este de pe contul prorpiu si nu a altcuiva, sau poate este doar o defectiune in sistem.

| angel74dm a răspuns:

SUs în dreapta ai opţiunea "Contact". Apeşi acolo şi trimiţi mail la un administrator, să rezolve problema...

| LeeJiEun a răspuns:

E bolnav!laughing) nu are minte siteul astalaughing trebuie dus la spitalul de nebunitonguelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o problema a siteului. Se mai intampla.