| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac ca sa trimit o cerere de prietenie cuiva de pe TPU. Dau funda primului raspuns corect!

Răspuns Câştigător
| Doxi a răspuns:

Clik pe mine(Doxi) sub imaginea de profil, dai click pe adauga prieten

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Intra in Comunitate:
http://www.tpu.ro/useri

Pe urma intra in profilul userului si sub poza unde apare scris Adauga ca prieten dai click pe ea, dupa care confirmi cu Da unde scrie "Sigur vrei sa adaugi acest utilizator la prieteni?".

| prizeFTW a răspuns:

Intri pe profilul persoanei şi dai ''Adaugă utilizator la prieteni''.

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Click pe un utilizator si dai click pe adauga prieten.

| Doxi a răspuns:

Da-i clik pe o persoana iti apare profilul lui si dai clik adauga prieten (verde marcat)

| Rxtt a răspuns:

Pai dai clic pe persoana cu care vrei sa te imprietenesti si intr-o parte scrie "adauga prieten". Apoi astepti sa ti se raspunda. Atata tot.