| CaTaLiNuTzZa_5744 a întrebat:

Cum fac sa imi comfirm adresa de email daca ei nu imi trimit mesaj?

Răspuns Câştigător
| bianca9422 a răspuns:

Buna!
bun venit printre noi scumpo big hug

ai verificat si la spam?
mai asteapta o zi daca tot nu apare apeleaza la admin, sus la contact, scrii ca nu ai primit inca mailul de confirmare.

daca intampini probleme te rog anunta-ma printr-un mesaj privat si te voi ajuta eu happy

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Văd că ţi-ai creat contul abia astăzi/ieri. Mai aşteaptă câteva ore-zile! Şi în cazul meu a durat ceva mai mult, dar până la urmă tot l-am primit. Nu uita să verifici şi în Spam! Succes!

NOname
| NOname a răspuns:

Catalina, mai aşteaptă! Nu dispera. Îl vei primi până la urmă.

| CaTaLiNuTzZa_5744 explică:

Da m-am uitat si nimiccrying

| CaTaLiNuTzZa_5744 explică:

Nu disperlaughing

| CaTaLiNuTzZa_5744 explică:

Tot nu l-au trimis...