| LostInPark a întrebat:

Cum îți ștergi contul după TPU?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Doamne miluiește, ochi frumoși! Și cam mari... Te-aș fi întrebat eu, de ce ai ochii atât de mari? Da' n-ai fi fost sincer. straight face
Ai fi spus că au rămas așa, în urma mesajului telegrafic, de dragoste, tocmai primit, care te-a năucit, te-a tulburat, te-a..., da' nu mai contează.
Gândește-te cât ai fi avut de citit, dacă ai fi primit unul "scurt", ca discursul mitropolitului de Crăciun. Acum, trebuie să-i răspunzi, să nu lași omul să aștepte.
Culoarea părului știu, s-o fi impregnat de la rochița Scufiței, dacă ți-ai sprijinit capul de umerii ei, ori de sânii ei... : ))
Vezi dacă tot umbli prin parc? Ba te pierzi, ba...

30 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Trimite mesaj adminilor si explici de ce vrei sa stergi contul.
http://www.tpu.ro/contact
O zi buna:)

| LostInPark explică (pentru caramela):

Multumesc frumos, sa ai o zi minunata si placuta, tie si tuturor care te nconjoara. Bucurii, spor, susces in dragoste! Sanatate si bani, asa cum e si sufletul tau.
Mult succes copiilor tai in caz ca dau examen la bac, vecinilor apropiatilor, rudelor, din strainatate sau celor care viseaza sa ajunga acolo.O vara minunata si pline de zile insorite, nisip caldut si nu incins la talpile tale.
Bucurie si chindie in sufletul tau in caz ca o sa devii bunica, mamica, sau strabunica.Multe realizari la lotto 6/49, 5/40, pariuri sportive, lozuri in plic.
Succes pe site-urile de socializare si fie ca celui mai batran si putred de bogat om de pe planeta sa-i spui da in altar inante cu 2 minute de incetarea sa din viata.

| caramela a răspuns (pentru LostInPark):

Multumesc frumos pentru frumoasa urarehappy
Am zis Da cu 27 de ani in urma, am 2 ingerasi mari, printesa mea a incheiat cu bine anul 3, printisorul mi-a venit acasa aseara, ce as putea sa imi mai doresc? sa imi vina si printesa acasa si sa stam impreuna la masa si la o cafeluta/ceai/un vinisor care poatewinking
Asa ca, sa ma tina cel de sus in viata sa ma pot bucura de realizarile mele
O zi frumoasa sa aihappy

| LostInPark explică (pentru caramela):

Asa happy

| Musique a răspuns:

După camera TPU e o ușă mov unde te îmbolnăvești de la supra-ultra-mega-cotă maximă de manele.
Zi-mi tu... vrei să faci asta?

De fapt, doar le ceri adminilor să facă asta: http://www.tpu.ro/contact
Baftă!

| LostInPark explică (pentru Musique):

Deci, casa ma fac inteles.Astia care da raspunsuri, cand li se pune pata, si vrea sa se duca pe alte site-uri, apeleaza la admini?
Ce admin care il sti tu, ar face asta? Craca de supt picioare nu se taie...
Era un robotel pe acilea, s-a auzit un 'poaf'...a aa, am plecat de aci'

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru a şterge contul, trebuie să trimiţi un mesaj Adminelor, la "Contact" - vezi colţul din dreapta sus, sau la linkul :
http://www.tpu.ro/contact

"38. Cum imi sterg contul?
Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" (sau direct la contact @ TPU. ro) de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la aceasta metoda, din dorinta de a fi fair-play fata de utilizatorii care au acordat fundita pentru raspunsurile care acum urmeaza sa fie sterse. In cazul in care posesorul unui cont a decedat, la cererea familiei/prietenilor, contul respectiv va fi dezactivat. Este necesar ca orice astfel de cerere sa fie insotita de acte doveditoare." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#38

Toate cele bune!

| LostInPark explică (pentru bursuc001):

Multumesc frumos!

| bursuc001 a răspuns (pentru LostInPark):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă!

| LostInPark explică (pentru bursuc001):

Sa dea Dumnezeu! happy

| bursuc001 a răspuns (pentru LostInPark):

Doamne-ajută!

| Fatamuntilor a răspuns:

Admin te rezolva cat ai zice TPU.laughing
1.Clic pe contact. Completezi formularul care iti apare acolo, dai trimitere si gata...
2.Admin Cristina iti citeste e-maiul si te intreaba,, ce te-a determinat sa faci acest lucru '''(asta daca nu ii spui tu dinainte)
3.Confirmi si gata.In cateva ore postarile tale ar trebui sa fie arate ca,, anonim'''
Dar chiar asa, parasesti situl asa devreme?

| LostInPark explică (pentru Fatamuntilor):

Da, pai m-a suparat o fata aici, ca nici bine nu mi-am facut cont si ea...ma ignora.Nu mai vreau sad

| Fatamuntilor a răspuns (pentru LostInPark):

Si eu sunt ignorata de vreo 5 persoane..si sunt foarte bine
Stii aici ca pe facebook... Daca nu esti ignorat nu existi rolling on the floor
Partea buna este ca ai fost bagat in seama odata, te-a citit cineva, ba chiar ai reusit sa-i enervezi

| LostInPark explică (pentru Fatamuntilor):

Ai ignore pe facebook? hoooly crap laughing))
Da ce-ai facut de te-au bagat la ignore.Mie mi-a placut de una, dar era cu sot, catel plus pisica. Vorbisem asa vreo..eh, am vorbit nu conteaza cat si apoi s-a racit brusc, si-a modificat si statusul relational de la "Complicated" la "Maried".Mi-a zis ca a ales o data, chiar daca ne-am simtit bine(am tras odata un vant la web si i-am zis, adicaaa nu stiu ce mi-a venit ca doar nu simtea nic) Apoi am mai avut asa intalniri in fata camerei, eu atunci tocmai bateam usturoi intr-un pisalog, da ea nu vedea de la brau in jos ce fac acolo.Mi-o dat ignore atunci...m-a scos mai tarziu dupa doi ani, da chiar ii aratasem ca -i mujdei, ca am luat cu doua degete si l-am aratat la camera...nu prea gandea ea, in fine sad
Tu ce-ai facut? happy

| Fatamuntilor a răspuns (pentru LostInPark):

NU,bre,nu am ignore pe facebook
Dar este vorba,, DACA NU AI FACEBOOK, NU EXISTI & DACA NU ESTI IGNORAT PE TPU, DEGEABA AI CONT rolling on the floor

| LostInPark explică (pentru Fatamuntilor):

Pai nu mai da atunci citate pana nu le traiesti pe pielea ta, sau...monitorul tau. happy

| alexs99 a răspuns:

''38.Cum imi sterg contul?
Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" (sau direct la contact @ TPU. ro) de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la aceasta metoda, din dorinta de a fi fair-play fata de utilizatorii care au acordat fundita pentru raspunsurile care acum urmeaza sa fie sterse. In cazul in care posesorul unui cont a decedat, la cererea familiei/prietenilor, contul respectiv va fi dezactivat. Este necesar ca orice astfel de cerere sa fie insotita de acte doveditoare.''
Sursa:http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#38
O zi buna.

| LostInPark explică (pentru alexs99):

Mâța razboinica mi-a raspuns la fel.Ce-ai de zis in apararea ta? :/

| WarriorCat a răspuns (pentru LostInPark):

laughing) big grin

| floresdemayo a răspuns (pentru LostInPark):

Mai bine, ai fi certat mâța. Al doilea, măcar, a specificat și numărul, a spus și sursa. A dat detalii. A pus și ghilimelele, chiar dacă nu le-a mai închis. Ori, da, uite că le-a închis. : ))
Ți-a urat și o zi bună... Acum, sper să nu te blesteme.hee hee

| LostInPark explică (pentru floresdemayo):

Hai scriu aici.Am vrut de fapt sa-i raspund bursucului, da' imi era ca o sa semene postarea mea cu una de pe pagina lui Arsenie Boca.
Mâța a raspuns prima, ala venind asa pe urma foarte relaxat, mi-a aruncat cifra aia acolo cu tupeu, a pus ghilimele ca adica: "nu-mi pasa ce-am intre ghilimele ca oricum nu-i al meu"
Deci tupeu, bagabonteala, vrajeala maxima...si nici n-a mai zis nic. Mâța, deh, s-a intors, mi-a aratat ca-i civilizata si spalata pe dinti.
Mâțaaa, ce era sa zica, un "ham" ca sa ne sperie pe toti...bine, putea sa toarca.

| LostInPark explică (pentru floresdemayo):

:* Taci!

| floresdemayo a răspuns (pentru LostInPark):

Doamne miluiește, ochi frumoși! Și cam mari... Te-aș fi întrebat eu, de ce ai ochii atât de mari? Da' n-ai fi fost sincer. straight face
Ai fi spus că au rămas așa, în urma mesajului telegrafic, de dragoste, tocmai primit, care te-a năucit, te-a tulburat, te-a..., da' nu mai contează.
Gândește-te cât ai fi avut de citit, dacă ai fi primit unul "scurt", ca discursul mitropolitului de Crăciun. Acum, trebuie să-i răspunzi, să nu lași omul să aștepte.
Culoarea părului știu, s-o fi impregnat de la rochița Scufiței, dacă ți-ai sprijinit capul de umerii ei, ori de sânii ei... : ))
Vezi dacă tot umbli prin parc? Ba te pierzi, ba...

| dragosbogdan001 a răspuns:

Trimite un mesaj la "contact".
tpu.ro/contact

| WarriorCat a răspuns:

Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la aceasta metoda, din dorinta de a fi fair-play fata de utilizatorii care au acordat fundita pentru raspunsurile, care acum se doresc a fi sterse.
In cazul in care posesorul unui cont a decedat, la cererea familiei/prietenilor, contul respectiv va fi dezactivat. Este necesar ca orice astfel de cerere sa fie insotita de acte doveditoare.

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| LostInPark explică (pentru WarriorCat):

Ah, mâță :(
Am vrut sa dau funde la toti trei sau toate trei, stiti voi care, dar...
https://www.youtube.com/watch?v=-uJ61jgFCMM

https://www.youtube.com/watch?v=VCtqzkftXRE

| WarriorCat a răspuns (pentru LostInPark):

Care melodie e a mea?batting eyelashes.

| LostInPark explică (pentru WarriorCat):

O alegi pe care vrea pufosenia ta de blanita nesmotocita happy

| WarriorCat a răspuns (pentru LostInPark):

Merci.

| LostInPark explică (pentru WarriorCat):

Cu placere! happy