| MaDaLiNaLexAndRA a întrebat:

Cum imi pot pune o poza la profil?
:*

3 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Intri în stânga la "Editare profil" și apeși pe "Alegeți fișierul" ("Choose"), și din calculator alegi poza dorită ca avatar la TPU.
Mult succes!

| CautNume a răspuns:

Intri la "Editare profil": (chenarul portocaliu din stanga) si dai la "Rasfoire" (la "Selecteaza imagine profil") si dupa ce ai ales o poza dai la "Salveaza profilul". Succes!
Mai multe despre TPU http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| DayByDay a răspuns:

Dai la "Editare profil", apoi la "Selecteaza imagine profil", apoi " Alegeti fisierul". Bafta happy