| mali2004 a întrebat:

Cum imi pot pune poza de profil pe TPU? Varog sa imi spuneti pas cu pas.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe "Setările contului meu", tragi cursorul în jos până la "Selectează imagine profil" unde dai click pe "Răsfoire" şi-ţi alegi imaginea dorită pe care vrei să o încarci ca avatar. După ce ai ales-o, dai click pe "Salvează profilul", şi cu asta basta.

| vega358 a răspuns:

Deci intri pe setarile contului meu, apoi pe profilul meu si iti alegi poza