| foreveryou a întrebat:

Cum imi pot sterge contul? daca il sterg pot sa-mi refac altul pe acelasi email?

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
De ce sa il stergi si apoi sa iti faci altul?
In cel mai rau caz poti schimba doar username.
O zi bunahappy

| foreveryou explică (pentru caramela):

Nu urmaresc sa-mi fac altul in sec 2...am intrebat in cazul in care ma voi gandi sa-mi refac un cont mai tarziu thinking mi-ar fi convenit sa sterg toate datele(adica tot continutul, de la mesaje pana la intrebari) dar nu cred ca se poate.

| caramela a răspuns (pentru foreveryou):

Ba se poate, trimite un mesaj adminilor prin functia Contact si le explici dorinta ta.
Istoricul il poti sterge tu, mesaje/intrebari/raspunsuri.
Intri la intrebarile tale, se afla in stanga unde scrie Logat ca...dai click pe intrebarile tale..sub fiecare intrebare este scris cu rosu Sterge, dai click, apoi iti apare un chenar si scrii de ce vrei sa stergi intrebarea si urmezi pasii.
LA FEL PROCEDEZI SI CU RASPUNSURILE/MESAJELE.
O zi bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns (pentru foreveryou):

Poti sterge maxim 10 postari pe zi asa vei avea lucru.Mesaje private poti stege toate cred...
Apoi trimiti emaiul in care ceri stegerea contului.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru a şterge contul, trebuie să trimiţi un mesaj Adminelor, la "Contact" - vezi colţul din dreapta sus, sau la linkul :
http://www.tpu.ro/contact

"38. Cum imi sterg contul?
Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" (sau direct la contact @ TPU. ro) de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la aceasta metoda, din dorinta de a fi fair-play fata de utilizatorii care au acordat fundita pentru raspunsurile care acum urmeaza sa fie sterse. In cazul in care posesorul unui cont a decedat, la cererea familiei/prietenilor, contul respectiv va fi dezactivat. Este necesar ca orice astfel de cerere sa fie insotita de acte doveditoare." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#38

Toate cele bune!

| dragosbogdan001 a răspuns:

Salut, cred ca ai o treaba cu contul asta si vrei sa scapi de el pentru a face altul, trimite-le mesaj adminilor cu problema ta! Daca totusi alta e treaba, tot mesaj la admini trebuie sa dai laughing prin functia contact.
tpu.ro/contact

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#38
Da, poti sa iti faci altul pe acelasi mail.

| YesorNo a răspuns:

Cred ca da. Dai la setari si acolo jos scrie sterge-mi contul. big grin

| Alien1 a răspuns:

Daca vrei sa iți ștergi contul trimite un mesaj adminilor la contact(vezi sus în coltul pagini) si scrii de ce vrei sa îți ștergi contul.Si cam asta ar fi tot, sper ca te-am ajutat.