| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti poti pune o imagine la profil?

Răspuns Câştigător
| Madalovenar a răspuns:

Este simplu.Ai editare profil la Logat ca...Intri acolo si la ultima sectiune ai ceva de genul shimbare ima gine profil.Dai pe brose sau ceva de genul siti incarti amaginea de calculator.

4 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Bună.
1.Te loghezi
2.In stanga apar:

Vizualizare profil
Editare date logare
Editare profil
Mesaje
Intrebarile mele
Raspunsurile mele
Intrebari favorite
Prieteni
Notificari
Logout
3.Dai pe editare profil.
4.Acolo apar mai multe date.
5.Dai la selecteaza imaginea de profil.
6.Alegi imaginea.
7.Dai pe salveaza.
8. Poate dura si 2 zile sa apara poza la profil, deci nu te ingrijora.
9. Sper ca te-am ajutat!
10.Bye!big grin

| CautNume a răspuns:

Intri in "Editare Profil" si acolo vezi unde scrie de poza. funda?

| AmandytaErhan a răspuns:

Pui pe editare profil (scrie in dreapta de bara de optiuni) si ultima optiune din editare profil e sa incarci o poza. apoi salvezi. funda?

| nikol a răspuns:

Te duci la editare profil si jos de tot ai unde sa iti pui.