| sakuragirl12 a întrebat:

Cum ma pot face helper pe Transformice?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostilor, helper inseamna un mouse care ajuta pe Forum, nu moderator, daca vroia moderator va zicea moderator, doamne ce prosti.
Deci, ca sa devii helper trebuie sa candidezi atunci cand se vor deschide aplicatiile si iti vor pune niste intrebari, iar tu raspunzi la ele, iar daca Sydoline considera ca meriti, te va face helper, dar inca nu s-au deschis aplicatiile, ca sa vezi, intra pe Forum la sub-forumul "Discussions"

| Shcokymzq a răspuns:

Nu poti sunt decat 2 moderatori si o sa ramana. Zimi ce nume ai pe transformice ca si eu joc sunt Insound. scrie asa /friend Insound

| Stalker246 a răspuns:

Spunand helper cred ca te referi la Moderatori. Acum pentru a devine moderator trebuie sa fii destul de bun, sa ai peste 18 ani si sa nu intrebi daca poti sa devii unul.