| Killeramaster a întrebat:

Cum poți șterge un comentariu de pe TPU? Mulțumesc!
Fundă!

Răspuns Câştigător
| YourAngelღ a răspuns:

Dai la raspunsurile mele apoi sub fiecare raspuns scrie sterge raspuns.
Dai acolo iar apoi trebuie sa primesti un link pe yahoo messenger big grin
Si apoi dai pe acel link si gata.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intri la raspunsurile tale, se afla in stanga unde scrie Logat ca...dai click pe raspunsurile tale..sub fiecare raspuns este scris cu rosu Sterge, dai click, apoi iti apare un chenar si scrii de ce vrei sa stergi raspunsul si urmezi pasii.
O zi frumoasa sa aihappy

| david1234567890 a răspuns:

Bună
După Notificări vei vedea ceva care scrie " Logat ca „ și vei vedea mai jos " răspunsurile „. Îți apar răspunsurile și vei vedea mai jos " șterge răspuns. Și gata! Baftă!