| Alina570 a întrebat:

Cum poate fi sters un raspuns de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| musiiic a răspuns:

Dacă răspunsul îţi aparţine, selectezi din coloana din stânga 'Răspunsurile mele'. Îţi va apărea un 'buton' roşu: 'Şterge răspuns'.

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Raspunsul complet ar fi asa: te duci in stanga unde este rubrica "raspunsurile mele". Jos, sub raspuns, scrie "sterge raspuns". Apesi butonul respectiv si apoi spui motivul. Dai iarasi "sterge"si astepti administratorul site-ului sa ti-l stearga.

| Alina570 explică (pentru Salontanul):

Imi pare rau ca nu ti-am dat tie funda, musiiic a raspuns prima si de restul mi-am dat singura seama, dar iti multumesc pentru effort.

| Salontanul a răspuns (pentru Alina570):

Nu-i problema! Imi pare bine ca te-am ajutat.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"06. Cum sterg o intrebare sau un raspuns?
Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, din sectiunea "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele". In fiecare zi poti sterge maxim 10 postari. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont. Vei primi un e-mail pentru confirmarea stergerii, iar tot ce va trebui sa mai faci este dai click pe al doilea link transmis. Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau. " - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#06

Toate cele bune.

| Alina570 explică (pentru bursuc001):

Multumesc

| bursuc001 a răspuns (pentru Alina570):

Cu plăcere!

O seară frumoasă.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a sterge un raspuns trebuie sa intri la ''raspunsurile mele'', vezi link-ul:
http://www.tpu.ro/site-users/answered-questions/
,si sa dai click pe casuta ''sterge'' de sub raspuns.

''06.Cum sterg o intrebare sau un raspuns?
Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, din sectiunea "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele". In fiecare zi poti sterge maxim 10 postari. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont. Vei primi un e-mail pentru confirmarea stergerii, iar tot ce va trebui sa mai faci este dai click pe al doilea link transmis. Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau.''
Sursa:http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#06
O seara buna si Paste fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna happy

Cum sterg o intrebare sau un raspuns?
Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, din sectiunea "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele". In fiecare zi poti sterge maxim 10 postari. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont. Vei primi un e-mail pentru confirmarea stergerii, iar tot ce va trebui sa mai faci este dai click pe al doilea link transmis. Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau.