| tortoon03 a întrebat:

Cum pot afla si eu mai multe informatii despre acest site?(multumesc)

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Citeste Intrebarile frecvente http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente ! Succes!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste informatiile despre el si activitatea pe site, respectiv INTREBARI FRECVENTE, Ce este, Termeni si conditii (poti intra din josul unei pagini). De asemenea poti citi si unele postari din Blog. Numai bine!

| Karinakari99 a răspuns:

Buna! Intra aici si citeste:http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Abandoned3 a răspuns:

Tot ce vrei să afli se găsește în link-urile date de ceilalți utilizatori. Le găseai și tu dacă dădeai scroll-down la maximum și găseai în josul paginii.
Citește cu atenție de acolo și aia e tot ce trebuie să știi!

| ღNameღ a răspuns:

DE la TPU wiki, scrie sus de tot

| ღNameღ a răspuns:

De la intrebari frecvente pardon, sus de tot

| tortoon03 explică:

Dar eu sunt nou pe acest site si nu prea stiu!big grin! dc vreti sa ma ajutati si voi cu ceva vas ramane recunoscator