| Benzblue a întrebat:

Cum pot sa devin cool, ceva gen coccalar ( cum sa ma imbrac, comport, replici) cum sa capat tupeu?

Răspuns Câştigător
| DanielPH a răspuns:

1- Nu citi nimic, niciodata.
2- Umbla brambura pe strazi, trebuie sa te doara la **** de scoala si de viitorul tau.
3- Munceste cu ziua pentru banii tai, sau depinde in totalitate de parinti.
4- Nu manca, ce dracu... Poti avea si 25 de kg, cu un cutit iti faci singur dreptate.
5- Umbla cu prostii si cu incultii din zona, cine se aseamana, se aduna.
6- Memoreaza doar injuraturile auzite pe strada.
7- Deja esti un cocalar, imbraca-te in haine mulate si poarta ochelari chiar daca este noapte, asculta manele si aia este. Sincerele mele felicitari, asa adaugi minunata cifra de,, 1" in randul cauzelor pierdute.

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Un cocalar are tot timpul o masina neagra precum bmw cu geamuri fumurii si sparge seminte tot timpul in dinti cu manele la maxim si claxonand dupa fete tari, aratandusi valoarea. Ca imbracaminte merge o camasa roz, blugi sau costum cu ochelarii de soare, lant de aur, ceas de aur chiar daca are iphone 6 si tupeu cat mai mare!

| johnnny123 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. Cocalar devii in momentul in care admiri cocalarii si iti doresti sa fii si tu unul dintre ei.

Felicitari!

| WaterDrop a răspuns:

In primul si primul rand trebuie sa renunti la scoala.De tot!

Apoi iti procuri 2 lanturi groase de aur, bratari si cateva inele, toate cu cruce pe ele ca sa para ca esti o persoana credincioasa.

Te imbraci mereu haine cat mai deschise la culoare, ca sa poti fi vazut de la 1km chiar si de cea mai oarba baba.

Folosesti mereu replici ca "Smr fam mea", "Buna pisy", "Semintele e viata mea"

Te comporti ca ultimul om cu femeile (nu le lasi sa intre primele, le bati, le injuri) si ca si cum ai fi seful la dusmani cu prietenii tai (sa le aduci in fiecare secunda aminte ca tu ai mai multe neamuri decat ei).

Cand mai cresti trimite si cateva fete sa viziteze tari straine, ia`ti o masina la mana a doua dar spalata sa luceasca si care sa consume cat mai mult si de cate ori se uita cineva la tine pe strada, sa te dai la ei zicand "Ce te uiti ma?!"

Succes garantat!

| anonim_4396 a răspuns (pentru WaterDrop):

Ai uitat sa.i zici si de ciocate.In rest, sa moara fam mea, de n.ai dreptate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce doamne ar vrea cineva sa devina cocalar?
AVEM SI ASA PREA MULTI!
...si uite asa se duce tara de rapa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

F.cking retard.

Răspuns utilizator avertizat
| 3amthinking a răspuns:

How to do that: don't.