| infinitelove a întrebat:

Cum pot sa imi pun o poza de profil?
Primul raspuns corect

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna missangiehappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca missangie, dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
sper sa reusestihappy
Mult succes si o zi frumoasa sa ai in zi sfantahappy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Urmezi pasii:Editare profil, click selecteaza imagine profil(aici alegi poza din calculatorul tau si dai OPEN sau OK) si ultimul pas este inca un click pe Salveaza profilul.
Te pup!