| ChristineB a întrebat:

Cum pot sa respund la intrebarile de la oracol?

Răspuns Câştigător
| Esteraaaa a răspuns:

Pai este foarte simplu in partea stanga ai o lista care scrie cu portocaliu
-intrebarile mele
-raspunsurile mele
-raspunsuri primite
-setari contului meu
-vizualizare profil
-mesaje
-prieteni
-intrebari favorite\urmarite
-ORACOLUL TPU
-pleilistul meu
-felicitari
-logout
apesi pe oracolul meu si iti apar niste intrebari in dreptul fiecarei intrebare are un buton portocaliu pe care scrie raspunde apesi pe el si vei revedea intrebarea si mai jos ai variantele de raspuns
sper ca te-am ajutat happy :*

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/oracol/
Dai click si raspunzi.
O seara buna:)

| OnuOnulică a răspuns:

She's Funny That Way http://www.tpu.ro/oracol/

| LTAA a răspuns:

La fiecare intrebare, selectezi un raspuns, chiar si la intamplare (oricum, nu conteaza).

| OtakuShoujo a răspuns:

In fiecare zi TPU pune una noua. Apar la pagina de pornire. Dai click.