| Iyulia3712 a întrebat:

Cum pot schimba categoria unei inrebari deja postate?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu ii poti schimba tu singur categoria. Ori repostezi intrebarea la categoria potrivita, ori astepti ca unul dintre admini sa ti-o mute.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"Ce este chestionarul de evaluare al unei intrebari?

O parte dintre utilizatori, dupa o activitate sustinuta in cadrul comunitatii, sunt rugati sa completeze un formular despre intrebarile la care au raspuns. Acesta ne ajuta sa mutam postarile la categoriile potrivite sau sa le facem recomandate.
Setarile pentru afisarea chestionarului de evaluare pot fi modificate de aici."

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#44

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Tu NU poţi face acest lucru deoarece eşti "Junior", dar sunt useri care poat muta întrebările la categoria potrivită :)

"44. Ce este chestionarul de evaluare al unei intrebari?
O parte dintre utilizatori, dupa o activitate sustinuta in cadrul comunitatii, sunt rugati sa completeze un formular despre intrebarile la care au raspuns. Acesta ne ajuta sa mutam postarile la categoriile potrivite sau sa le facem recomandate.
Setarile pentru afisarea chestionarului de evaluare pot fi modificate de aici" - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#44

Sau, întrebarea va fi mutată de unul dintre "Moderatori", ori chiar de Admine...

Toate cele bune.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Stergi intrebarea si o postezi din nou la categoria potrivita!