| Thh_Andreea_1993 a întrebat:

Cum pot vedea a doua oara raspunsurile pe care mi le dati voi? adica le pot vedea de mai multe ori? sau decat atunci, o singura data cand imi raspundeti? si daca pot sa le mai vad de mai multe ori atunci unde sunt rasp?

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
In stanga unde scrie NOTIFICARI, dai click pe Vezi toate si recitesti toate replicile primite
Paste fericit alaturi de cei dragihappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Atunci când un user îţi răspunde, vei primi o "notificare" pe care o vei observa la rubrica "Notificări" ( grila albastră/stânga-sus ) sau la linkul :
http://www.tpu.ro/site-users/user-notifications/

De asemenea, poţi revedea oricând răspunsurile primite la întrebările puse de tine în secţiunea "Intrebarile mele" ( grila portocalie/stânga ) unde selectezi o anumită întrebare...
Sau la linkul :
http://www.tpu.ro/site-users/questions/

De asemenea, poţi vedea răspunsurile primite direct în secţiunea "Raspunsuri primite" ( grila portocalie/stânga )...

Toate cele bune.

Sărbători Fericite!

http://i.imgur.com/t0pIB.jpg

| dannyel86 a răspuns:

In stanga, la Notificari sau, din profilul tau, la Intrebarile mele. Alegi intrebarea dorita si poti revedea raspunsurile de cate ori doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le poti vedea oricand si de cate ori doresti.In stanga paginii unde scrie "Raspunsuri primite". Mult noroc.

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Dai la Raspunsuri primite

| alexmihay92 a răspuns:

La notificari uitate si vezi istoricul. bafta

| iEatYouAlive a răspuns:

Da, le poti vedea de mai multe ori acolo a notificari este o bara : Vezi Toate, iar acolo iti arata un istoric al raspunsurilor pe care tu le-ai primit. fundahappy?