| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti debloca un utilizator blocat din greseala pentru mesajele private?

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am vazut celelalte raspunsuri laughing

Pai inseamna ca ai dat blocheaza ultilizatorul la un mesaj al lui. Ia uite-te la acel mesaj. Exista optiunea de deblocare sub mesaj?

| R0R0 a răspuns:

Puteti vorbi prin felicitari. Se trimit si mai repede.

| oprescudorin11 a răspuns:

As raspunde cu nuante religioase, fataliste! Daca Dumnezeu asa vrea, asa va ramane! Si mie mi s-a intamplat nerozia sa blochez, poate pe cineva drag! Daca va aparea imprejurarea (miscarea astrelor corespunzatoare, se va gasi metoda de deblocare! Daca nu? NU!

| alexandrualind a răspuns:

Exista optiunea"blocheaza utilizator".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca nu iti apare vreun buton sa-l deblochezi, trebuie sa trimiti un mesaj celor de la TPU, altfel nu ai cum happy
Sau sa iti faci alt cont, sau sa vorbesti cu utilizatorul in alta parte (in afara subiectului).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu m-am blocat odată singur, tot din greșeală. Eram atât de supărat că nu mai pot să îmi dau unblock încât am cerut ștergerea contului. Nu mai aveam cu cine să vorbesc.

| DamianTPU a răspuns:

Acum depinde la ce te referi.
Facebook? Twitter? Mesagerie - Telefon?
Astept raspuns ca sa te pot ajuta :3

| Oana92 a răspuns (pentru DamianTPU):

Mesajele private de pe TPU... Exista optiunea ''blocheaza utilizator''