| Bya_4581 a întrebat:

Cum pun o poza la avatar?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru a pune o poză la avatar, intră la Editare profil, dreapta, rândul 3, clic pe Alege fișierul (atunci alegi poza din calculatorul tău) și apoi dai clic pe Salvează profilul. Poza trebuie să respecte dimensiunea avatarului și va apărea în maxim 24 de ore, în caz contra nu va apărea.
Succes.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Deschizi mess-ul dai pe poza gri(pe poza) dai "dispaly image", dai select la primul de sus, dai browse, iti alegi o poza si dai "deschidere" si dai ok/ok/ok si gatahappy

| GameMaster23 a răspuns:

Http://img18.imageshack.us/i/fullscreencapture432011.jpg/
Pai sus de tot o sa ai numele tau, in stanga o sa ai un patrat, dai click si dai dupa aia la display image, te duci la share my picture si dai select si iti alegi imaginea.

Fundita?

| Esm a răspuns:

Editare profil--> rasfoire--> si pui ce poza vreiwinking

| Sheungii a răspuns:

La mess? Pai unde iti arata numele sus presupun ca ai si o poza.Dai click pe ea,apoi o sa iti apara dispay image, dai acolo, dai select si dupa dai brows si iti cautzi poza p cre o vrei.Nu'i asa? :S

Răspuns utilizator avertizat
| XxXMetin2GxMestarXxX a răspuns:

Pai unde? la TPU vad ca ai