| PastramăDeElefant a întrebat:

Cum se da vot? DAU FUNDA SI VOT!

11 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Pentru a vota trebuie să fii utilizator "Senior". Uită-te jos, în dreapta răspunsului pe care vrei să îl votezi; acolo vei vedea opțiunea "Evaluează". ( http://i.imgur.com/geWPE.png ) Când vei apăsa pe ea, îți va arată voturile.
"Folositor(0) Nefolositor(0) Amuzant(0) Inteligent(0) Eronat(0)".( http://i.imgur.com/TawpJ.png ) Dacă vrei să votezi un răspuns cu votul "X", bifezi cerculețul acela micuț; dar repet, trebuie SĂ FII "SENIOR" PENTRU A VOTA.
Succes! :)

| Neimportant a răspuns:

Ca să poţi vota trebuie să fii Senior (adică să ai 10 zile de la înregistrare şi 100 de răspunsuri).

Sub fiecare răspuns se află "Răspunde", iar la dreapta este "Evaluează", click acolo şi bifezi caseta care ţi se pare potrivită.
Pentru mai mult:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Atât.
Pa, pa.

| VladimirPutin a răspuns:

Când ești senior poți da

| MrAngelus a răspuns:

Fiecare raspuns are o optiune "Evalueaza" in patea de jos. Dai click pe ea si bifezi "Folositor", "Nefolositor", "Amuzant", "Inteligent" sau "Eronat".

| Jameson a răspuns:

Dai click pe evalueaza sub raspuns

| FadetoBlack a răspuns:

Eu ştiu că doar dacă eşti utilizator senior poţi da vot, iar tu eşti junior încă dar încearcă acolo joc sub răspuns scrie evaluează, dai acolo apeşi ce vot vrei să-i dai si apoi dai evaluează
baftăăăăăă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sub fiecare raspuns, in dreapta scrie "Evalueaza / Raporteaza" ca sa dai vot dai pe "evalueaza" apoi alegi de acolo cum ti se pare raspunsul :Folositor, Nefolositor, Amuzant, Inteligent, Eronat happy sper ca te-am ajutat

| CastraveteMurat a răspuns:

Trebuie să fii utilizator senior ca să poți da vot. Deci, sunt răspunsul fiecărui user este "Evaluează/Raportează". Dai pe "Evaluează" și alegi de acolo votul pe care crezi că îl merită răspunsul(Folositor, Nefolositor, Amuzant, Inteligent, Eronat) însă mai ai de crescut până să poți da vot. happy

Răspuns utilizator avertizat
| M4nu3l a răspuns:

Ca sa dai vot : dai pe numele cuiva apoi vezi profilul lui/ei si scrie asa : ultimele voturi din aceasta luna tu dai click pe ele si scrie daca ii oferi un votwinking... FUNDA?

| alexandruvalentin a răspuns:

Nu ma intreba