| SomebodyWhoIsHere a întrebat:

Cum se poate intampla asa ceva? http://imgur.com/Zovlj

Răspuns Câştigător
| Abandoned2 a răspuns:

Se mai poate intampla. Site-ul nu s-a incarcat corespunzator. Se rezolva prin refresh. Daca ati observat, TPU.ro nu se incarca niciodata ca o singura pagina, ci ca mai multe pagini ce dau rezultate separate intr-o singura pagina.

| misterioaѕa a răspuns (pentru Abandoned2):

Da şi asta poate fi.
Depinde de întrebare.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă ieși de la întrebare și intri din nou, într-un final se rezolvă.
Succes și un 2012 fericit!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intri în cont chiar dacă ești logat, este supraîncărcat server-ul.
La mulți ani!
Pa, pa.

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Aşa am păţit şi eu.Asta înseamnă că întrebarea a fost raportată sau ştearsă.