| anonimathebest a întrebat:

Cum se poate schimba numele de utilizator?

Răspuns Câştigător
| lightblueC a răspuns:

Intrii la editare profil ( a treia sageata) din chenarul din stanga. Apoi o sa-ti apara niste spatii cu datele tale. o sa vezi ca prima este despre numele tau de utilizator. il schimbi, apoi dai pagina mai jos si apesi pe butonul care are rolul de a salva actualizarile.: )

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri in Editare profil si de la Nume public(username) stergi vechiul nume, scrii noul nume si apoi dai Salveaza profilul (chiar jos). Succes si numai bine!

| Dash a răspuns:

De la "editare profil"

| Radioactive a răspuns:

Te duci, în stânga paginii, la săgeata de deasupra mesajelor, cea cu ''Editare profil''. Este prima casetă, al editarea numelui public. Apoi salvezi şi gata.

| Ramonaaaa a răspuns:

Intri pe profilul tau-->Editare profil-->nume public(username)-->il stergi pe cel vechi(adica "miley")-->il scrii pe cel nou-->dai la Salvare Profil si gatabig grin

| FoarteLetargic a răspuns:

Editare profil, scrii numele acolo si apoi salvezi
Funda?happy

| 211wasgnij a răspuns:

Editare profil, schimbi datele de la nume utilizator.

| JT a răspuns:

Daca te referi la cel de pe TPU: te loghezi pe cont, dai la editare profil si la nume public in loc de "miley" in cazul tau pui altceva si salvezi. Succes!

| kajen4ever a răspuns:

Pai intri pe EDITARE PROFIL.acolo iti apare numele tau adica miley si il stergi. dupa aia il adaugi pe cel care il vrei si apesi pe SALVEAZA PROFILUL.dar numele nu va fi schimbat pe loc trebuie sa astepti parca 1 zi. sper ca ti-am fost de folos.papa pup

| eu17 a răspuns:

Salut, daca te referi pe TPU o poti schimba de la editare profil, stergi numele pe care il ai si pui altul, dupa care salvezi. o zi buna

| SmileyyXD a răspuns:

Dai la editare profil si vezi ca scrie acolo Nume public (username) star si scrii acolo noul nume apoi dai in josul paginii la "Salveaza profilu" si gata

| radu85 a răspuns:

Nu se poat! trebuie sa-ti faci alt cont!