| Ilyncutz a întrebat:

Cum se poate sterge o intrebare? ramne funda care ai pus-o? multumesc mult! fundita!kiss

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la Contact http://www.tpu.ro/contact (ataseaza link-ul cu postarea, care vrei sa fie stearsa) sau sa raportezi/blochezi singur/a intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci, mai rogi un prieten sa te ajute. Dupa ce postarile respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile pe site, insa doar administratorii le pot sterge de tot.

P.S. Apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu.
Si nu, din cate stiu, punctele celui, raspunsul caruia ai ales ca fiind castigator, nu vor scadea, daca iti vei sterge intrebarea.
Succes! Numai bine!

Apache
| Apache a răspuns:

O intrebare nu se poate sterge decat daca este stearsa personal de admin, si/sau este raportata!
poti sa iti raportezi singura intrebarea sau sa dai mesaj adimunuli stela sa iti stearga intrebarea!
dar amandoua cazurile probabil ca nu o sa mearga!
.in ceea ce priveste funda :.da ea ramane!
chiar daca acea intrebarea a fost stearsa, punctele primite si funda raman utilizatorilor care au raspuns!

| Biby a răspuns:

Buna.
1.Esti raportata.
2.Sau trimiti o cerere la CONTACT: http://www.tpu.ro/contact cu link-ul intrebarii si admin-ul o va sterge in cateva zile.
Sper ca te-am ajutat!

Răspuns utilizator avertizat
| CodrutM a răspuns:

Propria intrebare sau a altuia?
Oricum, a ta o poti doar edita.
A altuia, nu o poti atinge.

| Ilyncutz explică:

Fljfgkejgbke

| Ilyncutz explică:

Nu! am pus fundita gresit...straight face

| maria_4734 a răspuns:

O raportezi! Sub ea sunt niste calificative.Apasa pe "irelevant"" si apoi pe "raporteaza". La justificare scrie ce vrei tu,sau tot irelevant si da-i confirmare.Pana maine se sterge.

| maria_4734 a răspuns:

O raportezi! Sub ea sunt niste calificative. Apasa pe "irelevant"" si apoi pe "raporteaza". La justificare scrie ce vrei tu, sau tot irelevant si da-i confirmare.Pana maine se sterge. FUNDA?