| CătălinKeenshi a întrebat:

Cum se schimba imaginea de profil si numele la TPU?
Funda tongue Am uitat...

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Buna! happy
Clik in partea stanga unde scrie logat ca AlexxX4YoU si ai oracolul meu, vizulaizare profil, playlist-ul meu, editare date de logare, editare profil etc.
Alegi editare profil apoi vezi ca iti scrie selecteaza imagine de profil in dreapta iti apare choose intr-un chenar dai acolo si imaginea ta se va schimba cam in 24 de ore.
Good luck! :* love struck

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca... dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata
sper sa reusesti..si numele tot de acolo il schimbi.
O seara bunahappy

| h3r a răspuns:

Editare profil!

Răspuns utilizator avertizat