| DejaVuDoc a întrebat:

Cum sterg intrebarile puse pe TPU?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intri la intrebarile tale, se afla in stanga unde scrie Logat ca...dai click pe intrebarile tale..sub fiecare intrebare este scris cu rosu Sterge, dai click, apoi iti apare un chenar si scrii de ce vrei sa stergi intrebarea si urmezi pasii.
O seara frumoasa sa aihappy

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Http://www.tpu.ro/site-users/questions/
Sub fiecare întrebare apare un buton roșu "șterge".
Baftă!

| iza4ever a răspuns:

Te loghezi pe cont, dai la Vizualizare profil si acolo ai: Raspunsurile mele, Raspunsurile castigatoare si intrebarile. Intri la intrebari. La fiecare intrebare apar 2 chestii. Una cu verde pe care scrie Aprobata si una cu rosu pe care scrie Sterge. Tu apesi pe aia pe care scrie Sterge.

Dupa ce apesi pe sterge iti va aparea un chenar in care te va intreba de ce doresti sa stergi acea intrebare...tot ce trebuie sa faci e sa urmezi pasii. tongue

| Darkguy a răspuns:

Intrebarile nu ai cum sa le stergi de pe TPU. Cel mult sa iti stergi contul iar ele vor fi postate ca puse de Anonim. Pentru mai multe intrebari: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Funda?