| maly00 a întrebat:

Cum votez utilizatorul anului?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Ai în stânga secţiunea: Logat ca... numărul de puncte total, şi cele strânse în ultima săptămână. Şi acolo, prima opţiune ai: 'votează utilizatorul anului', acolo îţi apar nişte nume, iar tu îl alegi pe care-l doreşti, şi scrii de ce l-ai ales, ce-ţi place la el-ea etc.

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna malyhappy
uite ce am extras din blog TPU.
- puteti vota doar daca aveti cel putin 50 de raspunsuri si 15 zile pe site. Altfel, sectiunea va apare in cont cu urmatorul mesaj: "Ne pare rau, dar inca nu poti vota pentru alegerea utilizatorului anului. Ai nevoie de 50 de raspunsuri validate si 15 zile de la crearea contului.
Daca atingi numarul de raspunsuri pana pe 22 decembrie, vei putea vota si tu."
- fiecare utilizator eligibil poate vota o singura data, un singur utilizator din lista
- numele utilizatorilor din sectiunea de votare sunt afisate aleatoriu, in alta ordine la fiecare utilizator logat
TU AI RASPUNSURI DATE, DAR NU AI DECAT 3 ZILE DE LOGARE.
O FRUMOASA ZI SA AI SI SARBATORI FERICITEhappy

| maly00 explică (pentru caramela):

Unde vad cate zile de logare am?

| caramela a răspuns (pentru maly00):

La profilul tau unde scrie... ajuta oamanii din data...

| maly00 explică (pentru caramela):

A...pai din 26.12. 2011 nu 2012laughing

| maly00 explică (pentru maly00):

Am gasit: http://www.videotutorial.ro/? p=7114

| Fulbaster a răspuns:

PArca trebuia sa fi senior!