| Astaeparereamea a întrebat:

Daca cineva raspunde la o intrebare, pe TPU, iar raspunsul este premiat (nu stiu din ce motive a fost premiat deoarece este un raspuns antisemit ) dupa care a fost sters, de ce mai apare raspunsul ca fiind castigator?

2 răspunsuri:
| AshWorld a răspuns:

Asa functioneaza site-ul. Raspunsurile votate sau "funditate", chiar si intrebarile care au primit raspunsuri, nu dispar de pe site, ci doar isi pierd posesorul, devin postari anonime. Daca acel RC trebuie sters din anumite motive bine intemeiate atunci semnalezi problema la pagina de Contact.

| Marian15 a răspuns:

Pentru ca chiar daca intrebarea a fost stearsa utilizatorul premiat tot asa ramane din motivul ca el a raspuns corect sau asa a crezut cel ce a pus intrebarea.