| R0R0 a întrebat:

Dacă i-am dat ignore cuiva, mai poate sa imi trimită mesaje/ felicitari?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Ce ramane in lista de ignor, poate el sa se dea si peste cap ca sa-ti capteze atentia, nu mai are cale de intoarcere!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Da.Atata timp cat nu il scot.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Cine a indraznit sa te supere?

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Il cunosti.
Bogdan.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Pai cum asa? Ce a facut? Daca nu te superi sa-mi zici, poate chiar si in privat.

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Ok.
In privat!

42 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mesaje private NU mai poate să-ţi trimită!
Nici NU mai poate să-ţi răspundă la întrebări sau să comenteze la răspunsurile tale.

Despre Felicitări NU ştiu ce să-ţi zic, n-am nici o idee sad

Toate cele bune!

| R0R0 explică (pentru bursuc001):

Multumesc! La fel!

| bursuc001 a răspuns (pentru R0R0):

Cu plăcere happy

Mulţumesc şi euwinking

O zi frumoasă!

| R0R0 explică (pentru bursuc001):

La fel! big grin

| bursuc001 a răspuns (pentru R0R0):

Mulţumesc big grin

| OnuOnulică a răspuns:

Evident că nu. Dacă i-ai dat ignore nu mai poți să primești sau să îi trimiți mesaje. Și, de asemenea nu mai puteți să vă da-ți replay-uri.

| LoveSleep a răspuns:

Ce-aveți mă toți cu dramele astea?
Nimeni nu mai are creier pe aici?

| R0R0 explică (pentru LoveSleep):

Avem!
Altfel nu am trai!

| LoveSleep a răspuns (pentru R0R0):

Și ați trăi cu rost dacă l-ați și folosi.
:3

| R0R0 explică (pentru LoveSleep):

Avem un rost.Si aici nu e o drama!

| J0B0MAT a răspuns:

Nu ştiu sigur de felicitări.thinking
Îmi pare rău că i-ai dat ignore...

| R0R0 explică (pentru J0B0MAT):

Nici nu stii cui.

| J0B0MAT a răspuns (pentru R0R0):

Oare?

| R0R0 explică (pentru J0B0MAT):

De unde stii?

| J0B0MAT a răspuns (pentru R0R0):

Păi de la el... era trist.sad
Nu ştiu ce s-a mai întâmplat, dar îmi pare rău dacă nu mai puteţi rezolva nicicum.

| R0R0 explică (pentru J0B0MAT):

Hai pe privat!

| J0B0MAT a răspuns (pentru R0R0):

Okwinking

| J0B0MAT a răspuns:

Deci răspunsul e NU.Nu mai poate trimite nici mesaje, nici felicitări. Dacă vrei să îi mai spui ceva îl scoţi de la ignore şi îi spui şi aştepţi să vezi ce îţi răspunde. Apoi poţi să îi dai din nou dacă vrei să nu mai vorbiţi.
Nu mă mai bag, gata.

| R0R0 explică (pentru J0B0MAT):

Mersi pentru tot!

| J0B0MAT a răspuns (pentru R0R0):

Cu plăcere.N-am rezolvat mare lucru...
Poate te răzgândeşti... avea ceva să îţi zică.

| R0R0 explică (pentru J0B0MAT):

E in regulă!

| J0B0MAT a răspuns (pentru R0R0):

Mda...

| Florentina9210 a răspuns:

Nu. Daca e pe facebook da-i block. Asa nu te va mai deranja niciodata. Dar mie una imi este greu sa cred ca te-a suparat Bobo. Pare un baiat finut.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu cred ca le-ai primi de la acea persoana daca ai blocat-o.

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu cred. 5 poezii de dragoste i-am lasat unei fete aici dupa ce mi-a dat ignore, si nici acum nu mi-a raspuns.

| alexandrualind a răspuns:

Nu mai poti din pacate!

| R0R0 explică (pentru alexandrualind):

Eh,din fericire!

| alexandrualind a răspuns (pentru R0R0):

Ok,daca asa zici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din proprie experiență, nu mai primești absolut nimic din partea lui, nu îi mai poți vedea nici întrebările pe care le postează, nici răspunsurile pe care le dă deci nimic, asta doar dacă își face alt cont...dar bineînțeles, îl blochezi și pe ăla și gata.