| anonim_4396 a întrebat:

Dacă în întrebări nu este meţionată "funda", răspundeţi?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, le ocolesc şi-mi fac cruci. Funda?

| Pricked a răspuns (pentru NOname):

Un răspuns ca ăsta aşteptam. laughing

| Kaℓi a răspuns (pentru NOname):

Imi si imaginez cum te inchini ocolindu-le laughing
Ar trebui sa primesti funda pentru raspunsul asta!

| AinştainIsBack a răspuns (pentru NOname):

Spuse Userul anului.

27 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Scopul meu pe acest site este sa ajut acolo unde cred ca ma pricep, iar din 2011 de cand activez, nu am cersit/nu urmaresc si nici nu alerg dupa fundite, dar daca ele imi sunt acordate, inseamna ca imi fac cat de cat datoria.
O zi frumoasa sa ai si
Sarbatori Pascale cu multa lumina si sanatatehappy

| LTAA a răspuns (pentru caramela):

Mi-ai furat cuvintele din gura! happy

| caramela a răspuns (pentru LTAA):

Ce sa fac si eu..ca omuhee hee
Paste fericit alaturi de cei dragihappy

| LTAA a răspuns (pentru caramela):

Multam, si tie la fel. happy

mira
| mira a răspuns:

In intrebari n-ar trebui mentionata funda ca o tentatie irezistibila.Intrebarea trebuie sa fie interesanta si sa exprime intr-adevar nevoia de ajutor a cuiva.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, eu răspund!
Nu o fac pentru fundă happy

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Eu răspund la orice și oricine! nu mă intereseză funda...nu am cerut-o niciodată.

| Fatamuntilor a răspuns:

Scopul pe acest site este de a ajuta, funda ma interseaza putin spre deloc.De multe ori raspund si dupa ce se da funda!

| Kaℓi a răspuns:

De obicei raspund la intrebari dupa ce s-a dat funda aia happy
Nu-s colectionara de funde, ma amuzau voturile "stupid" pe care le primeam, dar de cand le spune "eronat" nu mai e la fel de amuzant.

| PedoBarbie a răspuns:

Eu răspund la întrebările la care ştiu şi pot să ajut. Dacă primesc fundă înseamnă am ajutat.

| LTAA a răspuns:

Of course, daca stiu un raspuns bun!
Funda oricum se da, daca isi aduce aminte cel ce intreaba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca comunitatea TPU trebuie sa se transforme intr-un concurs de alergat dupa funde!
In plus sunt virtuale! laughing

Nu, nu alerg dupa funde!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici nu bag de seama daca cuvantul respectiv e sau nu prezent. E evident ca la un moment dat va fi un raspuns castigator, daca nu va fi, nu e nicio paguba.

| Alina570 a răspuns:

Daca stiu raspunsul si pot ajuta pe cineva, desigur.

| Alexandraaq a răspuns:

Daca stiu raspunsul cu siguranta raspund happy

| AlexSandu17 a răspuns:

Da, mai mult conteaza ca am ajutat pe cineva decat sa stiu ca voi primi o funda. Dar nu asta cred si altii.

| Yellow94 a răspuns:

Da normal, atata timp cat stim raspunsu la intrebare (mai putin conteaza funda).

| Sebi200000 a răspuns:

Dca stim raspunsul la intrebare normal.Si nu iti face griji, cerem noi funda. big grin

| AlexandruAR a răspuns:

Acum am raspuns tocmai pentru ca ai mentionat cuvantul magic "funda"

| Pricked a răspuns (pentru AlexandruAR):

Ştiam eu că nu trebuia s-o menţionez! nerd

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Yep,raspund daca stiu!

-Funda este egal cu 0.

Misto numele de la avatar laughing
Apropo poza aia are sapun in ocici rolling on the floor
Numai bine zombalaule, sau zombalitza laughing

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

~momentul în care un user îţi răspunde la întrebare după o lună~

http://31.media.tumblr.com/......o1_500.gif

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

De ce esti suspendat?

| Cătălinkic a răspuns:

Da,funda nu e asa de importantă