| anonim_4396 a întrebat:

Daca incerc sa dau voturi de Folositor/Inteligent/Amuzant imi spune ca acordarea abuziva de voturi Stupid/Nefolositor poate duce la suspendarea contului. Dar eu nu am acordat acest tip de voturi. Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Asa e facuta aplicatia, pentru a se evita "vanatoarea" anumitor useri. Voturile "stupid/nefolositor", desi nu depuncteaza, sunt foarte frustrante si, de multe ori, au fost folosite doar in scop de razbunare sau de desconsiderare.
Deci, stai linistit(a), ca poti vota cat si cum vrei. Fereastra aia doar "te trage de atentie".

1 răspuns:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Unknown! Nu se întâmplă nimic, este doar un avertisment adresat celor care abuzează de faptul că pot acorda stupid/nefolositor și pentru răspunsuri care nu merită să fie votate astfel.
O zi cu zâmbet să ai!