| Narcis2007 a întrebat:

Daca obtin titlul "campionul zilei" primesc un tricou?

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Primesti un tricou de pe care se cojeste vopseaua dupa cateva spalari, dar nu se desprinde, ramane acolo lipita, si mai primesti si o cana foarte frumoasa.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Da, vei primi tricoul, poate şi căniţa, dacă ai dat cele mai multe răspunsuri în săptămâna respectivă dintre toţi campionii zilelor.
Pentru mai multe detalii, citeşte aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=3717.

Succes şi numai bine!

| PedoBarbie a răspuns:

Da, aşa e. Cel ce este campionul zilei câştigă tricou.

| JucărieLEGO a răspuns:

Da, in schimb pierzi o viata...

| Spintecatorul27 a răspuns:

Da, primesti. Ma ajuti la intrebarea mea cu mesajele am de facut un text cu mesajele, particip la un concurs si am nevoie de raspuns urgent...iti dau fundita daca-mi dai un raspuns bun, pe net n-am gasit aceasta "relatie" (compunere) urgeeeent