| ღByByღ a întrebat:

Daca te uiti la raspunsurile tale de la intrebarile celorlalti poti vedea de ex. daca ai primit vot de inteligent, stupid, folositor, amuzant, nefolositor? Funditssa!

Răspuns Câştigător
| Fussion a răspuns:

Hey.Da.Sigur ca poti.cum vezi la orice raspuns asa vezi si la raspunsul tau! Iti doresc cat mai multe voturi pe placul tau!

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Sigur, dar numai in cazul in care, acel raspuns, a primit un vot--- uneori, se poate intampla ca raspunsul tau sa nu fie votat de niciun user.

| Dina a răspuns:

Considera-te ca ceilalti cind te uiti la voturi.)sper ca ai inteles

| Rockărița a răspuns:

Desigur ca poti vedea. Uite, poti face o incercare sa te convingi uitandu-te la raspunsurile mele.Imi dai funda? Te rogpuppy dog eyes.Pa,ne mai vedem!

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Da asta fac eu acum!

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Da poti:*

| LoveRed a răspuns:

Cred ca da.