| Conjur a întrebat:

Dacă tot suntem la categoria "Totul despre TPU", haideţi să facem o listă cu utilizatorii pe care îi apreciem(indiferent dacă sunt experţi sau nu). Vă las pe voi, după care voi scrie şi eu această "listă" despre care am vorbit mai sus.

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Deci...lista ar putea fi foarte lungă... Există mulţi utilizatorii care merită apreciaţi. Voi menţiona doar câteva nume:
Greece12, NOname,Ema,Brigaela,Tweety,Smile,nelul, oz...sunt mai mulţi, dar nu stau prea bine cu memoria. A trecut ceva de când n-am mai intrat pe TPU.
P.S. Vă mulţumesc celor care m-aţi numit şi pe mine. happy Aveam de gând să uit de site-ul ăsta, dar cred că a fost o idee proastă. Rămân. happy

135 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt de apreciat de la mic la mare toții userii care dau răspunsuri reale, indicații și sfaturi prietenoase, și cu toate astea ei însuși știu să se respecte făcând aceste gesturi scrise față de "n" persoane pe care nu le cunosc în viața reală.
Se știu ei care sunt valoroșii acestui site!
Pa, pa.

| EmaS a răspuns:

Userii mei favoriti sunt:NOname,Brigaela,FucktheSistem,ErotiqueConseils,Hombre,Fumaretul,Harciog,AlanTigergerid,Wooderpints, Flav, Apache.

| EmaS a răspuns:

FucktheSystem
Tu stii ca eu nu mint! Chiar daca nu intotdeauna suntem de aceeasi parere, eu respect opinia ta.

| EmaS a răspuns:

Va multumesc din suflet pentru aprecieri! A fost o surpriza pentru mine sa fiu amintita de cativa dintre voi! Si eu care credeam ca nimeni nu ma place din cauza mesajelor mele.Eu va iubesc pe toti.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Userii care mi-au atras atenţia prin calitatea răspunsurilor şi simţul umorului,sunt următorii : NOname, Graphee, Biby, Jelli, 7h30, mhn24, NeluL,BRO, Mihaela31, Flav,Zazu,иeмaиנa,
Promisiunea,LeoZeppelin,
Caractere,fuckthesystem, Mr.Smith,
woodenpints,ardnaxur1961,kongeriket,Katya,greece12,darrio2007,april,
aiscrim,Marina,Imperia,Ioandelasal,Conjur,Elianna,Hârciog,Kronstadt,
Alicecullen, PiertotumLocomotor, Rosy, NoChanceForUs, Gizăz, Bya132, GânduriAlbe,Nony,BlahBlah,
ChioruL,Ray,Cretaker, UnVisAlMeu
ArcaLuiNoesaScufundat etc., etc.
Sunt sigură că am uitat din nou pe cineva, dar voi reveni cu răspuns.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mulţumesc tuturor pentru aprecieri.
,, Imi cer scuze fata de cei pe care nu ii mentionez desi ar merita."
Te scuz, Bacemibatting eyelashes.
Cât de modestă sunt astăzi...

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Gud, câte răspunsuri s-au dat!
Mulţumesc încă o dată pentru aprecieri!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Oooo, Ema...M-ai surprins plăcut! Sunt una dintre favoriţii tăi?
DUMNEZEULE!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Jelli,
Musiq dă răspunsuri doar la întrebările puse de ea! Aici ştie sigur că n-are cum să primească fundă laughing.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

PiertotumLocomotor,
Noroc cu copy-paste-ul! Uite : PiertotumLocomotor,PiertotumLocomotor,PiertotumLocomotor,PiertotumLocomotor,PiertotumLocomotor,PiertotumLocomotor,PiertotumLocomotor,PiertotumLocomotor, PiertotumLocomotor, PiertotumLocomotor.
Vezi ce uşor se "reţine"big grin?

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

PiertotumLocomotor,
Mie-mi plăcea numele lui "Nemanja"(ţi-am zis că are nick-ul ciudat?!), dar când era "GodisJamesHetfield"sau"DealeruLuiSatan", aşa reţineam şi eu mai uşor...
Cum ziceam, James Hetfield;;).
http://www.youtube.com/watch?v=Rsxv0zjwdYA.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Eu îmi dau imediat seama când cineva dă copy-paste laughing.Văd accentul pe primul "E". Doar n-o sta nimeni să dea tastatura pe franceză ca să-mi scrie nickname-ul...

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Hombre,
Pe mine?! Never!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

иeмaиנa,
Hallelujah! Aşa să faci!
Chiar, ce sugestie bună...

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Gizăz!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Gizăz,
Mă miram şi eu... laughing

Caractere,
N-ai pentru ce!

neluL
| neluL a răspuns:

@Conjur ->thank's for mesage (nu am vazut intrebarea pana acum)De apreciat sunt toti usherii care dau raspunsuri pertinente sau raspunsuri pe masura intrebarii. Am un top al meu pe care nu il voi face public (sunt anti-discriminare), dar ce pot sa iti spun este ca MAJORITATEA DE AICI MENTIONATI MAI SUS FAC PARTE DIN EL (80 de usheri foarte activi pe site).Va multumesc pentru aprecieri si va doresc succes in continuare!
Bafta!

Apache
| Apache a răspuns:

ÉrotiqueConseils,Nelul, Noname, nebunii de la t/a...etc
Nu sunt cel mal mai bun, la retinut nume.dar sunt multi pe site care merita apreciati!

Apache
| Apache a răspuns:

Hmm, nu ma asteptam sa ma numeasca cineva...ms e bine sa stii ca esti apreciat
Si imi cer scuze ca nu am facut o listsa mai lunga.ar mai fii si jelli, ema, 7h30, imperia greece12, ardanaux1961, fuckthesystem...etc
De fapt sunt multi useri care merita apreciati.dar din pacate am talentul sa le uit mereu numele

greece12
| greece12 a răspuns:

O,da!
Mi-e drag sa-mi enumar preferatii!
NOname, ErotiqueConseils, Mr.Smith,Kronstadt,ChioruL,Jelli,Legiuitoarea,ardnaxur1961,Bacemi,Mihaela31,Nyx,neluL si sigur mai sunt, dar acestia i-am scris dintr-o suflare!

| Biby a răspuns:

Buna!happy
NOname,Apache,Ioandelasal,Bacemi,pup,Elianna,SoL,
ardnaxur1961,ÉrotiqueConseils,monyk,CocaCola,Katya,
Lora,cami,greece12,kittyalexandra,Ray,rroxy44,IMPERIA,
fluturas,KittyPasat,doar.pentru.voi.,7h30,Jelli,Oana,mhn24,
Derye!,cristi202,cora,Bya132,LolaKissTheGirl,Roby67,
Brigaela,FucktheSistem,Sconcsiş,Daria,McDreamy,AG etc.

| Eღilia62 a răspuns:

Am remarcat pe NOame,Brigaela,Ioandelasal,Metro, ardnaxur1961, Apache,neluL,kongeriket,GanduriAlbe,Abh,fumaretul,Gizăs,Ronnix,EroticConseils, PetreConstanta dar si multi altii care raspund "cu cap" la intrebari in fiecare zi.

| AnneMarri a răspuns:

Lista mea este: NOname, Jelli, Legiuitoarea, Brigaela, Muflă, 7h30, Ioandelasal, elena, doar.pentru.voi., Imperia, I'mPerfect(a)!, Biby, ÉrotiqueConseils, Marya, monyk, Flav, GânduriAlbe, pup, Bacemi, Annitu, Bya132, Adrian, FucktheSystem, Psihoyounger, cŔiiReloaded, arysa, LoL, BlahBlah, Cereste, yumeee, Barbiii, Nyx, PiertotumLocomotor, ardnaxur1961, greece12, Mihaela31, neluL, Graphee şi sper că n-am uitat pe nimeni.
P.S. vă mulţumesc de apreciere.

| TeoPT a răspuns:

Îi apreciez pe mulți, dar voi scrie doar câțiva, care mi-au atras atenția în mod deosebit de mai multe ori.

Jelli, mhn24, иeмaиנa, woodenpints, ErotiqueConseils, Gizăz, NOname, Biby, Legiuitoarea, Brigaela, Monawar, floare0albastra, PiertotumLocomotor, FuckTheSystem.

Baftă

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Ah, Teo, cat regret perioada asta. Si eu prima pe lista, e ceva. Oare o sa mai am ocazia sa gasesc vreo apreciere din partea ta? Mira-m-as.
Off-topic: mi-a placut conversatia noastra de azi. Singurele cuvinte pe care le-ai rostit au fost ''da, ok, ok''. Filosofic. Expeditiv. De ce?
Bafta (mai tii minte?)

| TeoPT a răspuns (pentru anonim_4396):

Anyway, îmi place progesul tău rolling eyes Știi la ce mă refer.

| TeoPT a răspuns:

@Jelli
Să mai zici că nu ești apreciată big grin

| TeoPT a răspuns:

Mulțumesc și eu celor care m-au apreciat.

| TeoPT a răspuns:

@FucktheSystem
Mersi de apreciere.

| TeoPT a răspuns:

@Monawar
Mersi de aprecieri big grin Sper să fi văzut bine viitorul laughing

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Valeeu...ce inghesuiala aici big grin
Si ce de aprecieri... multumesc la toti!
Si eu apreciez implicarea si devotamentul unor utilizatori, simpatici de altfel. Apreciez simtul umorului de calitate si spus la momentul oportun : ErotiqueConseils, PiertotumLocomotor, Hombre, Fanaticdupatine, Larix, Kronstadt, Kongeriket, Flav, Harciog, NeluL si Imperia ( ar trebui numiti experti ), inegalabilul si inconfundabilul Smith ( desi isi schimba nick-ul ca pe sosete laughing ), imi place Lora ( desi nu prea mai posteaza ), imi place Zazu, apreciez pe Iondelasal, pe ardnaxur1961 ( tot respectul )...ma amuza chioruL si elasexygagica ( e teribila ), Jelli e o scumpica ...NOname, Antitemepenet, greece12!

PS. Era sa il uit pe memorabilul Dmesss si pe Marioara ( oricine ar fi ea ) happy