| FrappeGirlx a întrebat:

Daca vreau sa imi schimb numele de TPU imi zice ca "Te rugam sa introduci un username compus numai din litere si/sau cifre si sa aiba maxim 50 de caractere! " Ce sa fac? Fundita happy

Răspuns Câştigător
| mola a răspuns:

Adica sa nu folosesti un nume atat de lung ( sa nu depaseasca 50 de litere ) si sa nu aiba spatii. Exemplu :
Nu poti pune '' Ana Maria'' cu Spatiu intre ele. Poti : AnaMaria, orice numai sa nu faca spatiu.

1 răspuns:
| alexs99 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti pui un nume atat de lung si sa nu aiba spatii intre cuvinte.