| PlusshTPU a întrebat:

Dc ma nu imi trimiteti notificari recente sa stiu ca am cont pe TPU?

3 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Deci.Intri la "Notificari" si bidezi casuta aceea " Doresc sa primesc notificari cand mi se comenteaza la un raspuns " si o sa primesti notificarile pe e-mail.

Bafta!happy

| Angie95 a răspuns:

rolling on the floor)) cand ti-ai facut contul trebuia sa bifezi o casuta unde scria "doresc sa primesc notificari pe e-mail". Daca nu ai facut asta, normal ca nu iti trimite nimic!laughingwinking