| Stefan2002joldis a întrebat:

De ce am pus o intrebare si nu o pot accesa si nici raspunsurile nu le pot vedea. funda

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Pentru ca esti user nou...
Am postat o intrebare, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Daca intrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a aparut inca, nu-ti face griji, aceasta va figura pe site in cateva momente, adica atunci cand pagina va fi reactualizata. Intrebarile postate de utilizatorii noi vor fi initial vizibile numai autorilor lor si utilizatorilor logati. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati, fara a fi raportate. Daca intrebarea cumuleaza minimum doua raportari, ea va fi respinsa de pe site si va ajunge in atentia administratorului site-ului.
Am postat un raspuns, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea.
Citeste Intrebari frecvente.
O zi buna happy

3 răspunsuri:
| alexandrualind a răspuns:

Trebuie sa astepti o durata de timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu s-a aprobat intrebarea.

| SebyBrici a răspuns:

Salut! Deci in primul rand asigurate ca esti logat, apoi acceseaza Intrebarile Mele din meniul din stanga pagini, acolo o sa vezi intrebarile tale impreuna cu raspunsurile happy