| lalala8 a întrebat:

De ce atunci cand raspund la o intrebare, imi baga raspunsul in asteptare? ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Esti user nou si asa se intampla...
Am postat o intrebare, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Daca intrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a aparut inca, nu-ti face griji, aceasta va figura pe site in cateva momente, adica atunci cand pagina va fi reactualizata. Intrebarile postate de utilizatorii noi vor fi initial vizibile numai autorilor lor si utilizatorilor logati. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati, fara a fi raportate. Daca intrebarea cumuleaza minimum doua raportari, ea va fi respinsa de pe site si va ajunge in atentia administratorului site-ului.
Am postat un raspuns, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea.
Sursa...
Intrebari frecvente
O zi bunahappy

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acum eşti "Junior", deci postările tale ( întrebări şi răspunsuri ) apar puţin mai târziu deoarece trebuie aprobate de Admine...

NU există o "limită" de timp în care postările sunt aprobate de Admine.
După ce vei deveni "Senior", vei "scăpa" de această "problemă" :)

"09. Am postat un raspuns, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#09

"08. Am postat o intrebare, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Daca intrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a aparut inca, nu-ti face griji, aceasta va figura pe site in cateva momente, adica atunci cand pagina va fi reactualizata. Intrebarile postate de utilizatorii noi vor fi initial vizibile numai autorilor lor si utilizatorilor logati. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati, fara a fi raportate. Daca intrebarea cumuleaza minimum doua raportari, ea va fi respinsa de pe site si va ajunge in atentia administratorului site-ului." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#08

Oricum, răspunsurile/întrebările tale apar, dar mai târziu.
Le poţi găsi şi în secţiunea "Raspunsurile mele"/"Intrebarile mele" din grila portocalie/stânga sau direct la linkul :
http://www.tpu.ro/site-users/answered-questions/

http://www.tpu.ro/site-users/questions/

Toate cele bune!

| LostInPark a răspuns (pentru bursuc001):

Minti. straight face

| bursuc001 a răspuns (pentru LostInPark):

Mda, tu chiar ai o "PROBLEMĂ" rolling on the floor

Dacă te "deranjai" să CITEŞTI secţiunea F.A.Q., respectiv punctele 8 şi 9, NU te mai "băgai în seamă" fără sens!

| Fatamuntilor a răspuns:

In cazul utilizatorilor juniori, postarile au nevoie de aprobarea manuala a unui admin.Mai mult de 2-3 zile nu dureaza.Sau cel mult pana cand treci la stadiul de senior(10 zile de la inscriere si 100 de raspunsuri!

| LostInPark a răspuns:

Asa si acum astia se intreaba, wow dar de ce am luat notificare de la nebunul asta pe care il speram toti omorat cu pietre intr-o piata publica sau vi0lat pana la moarte de babe cu protezele uitate, adica asta ar fi cireasa de pe tort, batrane, batrane.dar si fara protezaaaa, da-o in mor...ah ii fac lobby lui Vancea daca injur, ca vrea sa revina.

Deci, ce ziceam? asaaa, toti sunteti intr-o eroare masiva.
La mine raspunsurile sunt in asteptare de cateva saptamani de cand m-a avertizat Pisica ca devin senior.
Minciuni si pe voi de parca le-ati stii pe toate, pfffff.

| LostInPark a răspuns:

Asta e regulamentul meu!

http://i.imgur.com/rfCrtfN.jpg

"Acest utilizator te ignora. Nu poti comenta la raspunsurile sale. "
Bursuc! Iarta-ma!