| 夢想家兩次 a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa adaug o melodie la play list tot imi zice ca nu e corect?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intri pe youtube, cauti melodia preferata asculti un pic din melodie si apoi dai click pe link, copiezi si revii la pagina ta pe TPU, si atasezi link-ul unde scrie MariaBal ce muzica asculti acum? mai jos un pic scrie Link YOUTUBE, ATASEZI LINK-UL si dai click pe spune-ne!
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

5 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Trebuie sa asculti un pic din melodie apoi copiezi link-ul.

Răspuns utilizator avertizat
| IAliveInHell a răspuns:

Pai trebuie sa copiezi linkul de pe youtube adica: intri sctrii melodie o accesesi si dupa ce porneste tu o copiezi dand clik pe scrisul ala de sus mai incolo de sagetile de inainte si inapoi si dai cil dreapta copy iar colo va trebuia sa da in casuta unu iti apare ce muzica asculti acum link youtube sa dai click dreapta si paste apoi spune-ne daca nu ai inteles spune-mi si iti voi da mesaj privat.

| LORYLoreley a răspuns:

Pentru ca este si normal tu nu trebuie sa scrii numele melodiei ce link-ul ei. Dai pe you tobe, scrii o melodie da clik pe butonul din stanga a mouselui si acolo scrie copiaza adresa URL a melodiei dai clik dupa aia deschizi fereastra aia care iti spune sa adaugi omelodie la TPU apesi iar clik pe butonul din stanga mouselui si apesi inserati dupa aia o sa-ti aara ca este corect.
Funda?

| EuroSport a răspuns:

Cred Ca ai gresit fisierele cred ca fisierul ala nu era pentru play list.