| 9l1nd3st3ptul a întrebat:

De ce cand apuc sa raspund la o intrebare, imi apare ca e-mail-ul este neconfirmat. Email-lul tot l-am trimis de 100 de ori, dar nu merge. De ce?

4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Bine ai venit! Nu ai adresa de email confirmata. Dai click aici sa iti confirmi adresa. Apasa pe cuvantul "aici". Pe adresa cu care te-ai inregistrat vei primi un mesaj cu un link pentru a o confirma, ar fi bine sa verifici si in Spam mail-ul nu ajunge imediat, ci trebuie sa astepti cateva ore sau zile. Dai click pe link-ul respectiv si adresa este confirmata.

evenso
| evenso a răspuns:

Daca nu ti-ai confirmat adresa de e-mail, nu poti posta mai mult de 10 intrebari si raspunsuri.
Intra la Editare profil http://www.tpu.ro/site-users/edit/ si sub adresa ta de e-mail vei vedea scris "Nu ai adresa de email confirmata. Click aici sa iti confirmi adresa."
Dai click unde scrie "aici" si se va trimite din nou emailul de confirmare la adresa, dupa care intri pe adresa ta de email si confirmi dand click pe acel link.

Mai multe informatii gasesti la Intrebari Frecvente: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| onasis1961 a răspuns:

Poate nu este corect sau nu-l tastezi tu cum trebuie.

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Poate ai facut o greseala de genul:
exemplu_tpu@yaho.com si sa uti sa pui un o.Am patit si eu asta.Am dat la editare date de logare si mi-am pus alta adresa cu rocketmail.com si mi-a mers.Adresa cu yahoo nu mi-a mers dar cu rocketmail.com mi-a mers.