| ciribist a întrebat:

De ce la campioni pe zile, ziua 26august nu apare? in ziua aia am fost eu campiom si nu aparelaughing)ce se intampla?!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Raspunsurile sunt verificate manual, asa ca ai de asteptat.
Dureaza aceasta validare.
Daca nu esti multumit de raspuns, trimite un mesaj adminilor prin functia Contact
O seara bunahappy

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU eşti declarat instant "campionul zilei în acea zi"!
Trebuie să ai RĂBDARE!

Răspunsurile date de useri sunt verificate "manual" ( "bucată cu bucată" ) - deci, durează ceva timp ( câteva zile )...
Avem DOAR 2 Admine şi, în mod evident, NU fac faţă volumului de muncă existent uneori sad
În zilele următoare ( în week-end NU se lucrează ) Adminele vor reuşi să posteze şi topul aferent zilei de 26 August happy

Totuşi, uneori durează chiar şi 2-4 săptămâni pentru a valida topul din unele zile ( în care s-au dat foarte multe răspunsuri )...

Toate cele bune!