| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi-a fost stearsa o intrebare?

http://s18.postimg.org/uifec3ca1/capture_20151003_104741 .png

Nu am injurat pe nimeni, nu am spus nimic rau. E penibil sa vad ca sunteti atat de sensibili cand cineva va intreaba ceva si in loc sa lamuriti acea persoana mai degraba stergeti intrebarea

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/continut-sters-admin/
Poti cere reanalizarea ori ii scrii luni Cristinei sa te lamureasca.
Cred ca a fost raportata.
O zi buna:)

| darrio2007 a răspuns:

Nici nu ma mira.Nu am inteles nimic din ce vad in captura ta de imagine.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cred ca fost raportata (respinsa) nu stearsa.Va intra probabil in vizorul adminilor incepand de luni!
Scrie epistola Cristinei, te va lamuri fara doar si poate!

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

rolling on the floor sa nu cred. puteam pune pariu ca d-vostra sau altcineva mi-a reportat intrebarea. e in continuare o sansa buna sa o fi facut dar eram tare curios de motiv, cum am zis nu am insultat pe nimeni. cat despre "Scrie epistola Cristinei, te va lamuri fara doar si poate!" am avut eu probleme cu contul si nu m-au bagat in seama, daramite acum.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte frumos.....acum ti-ai si sters intrebarea. Oare de ce nu ma mir?

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Pai sa nu va mirati, singura chestie in care puteam afla raspunsul e daca imi raspunde un admin, daca ele nu imi raspund la ce sa mai las intrebarea?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai,adminele sunt libere azi si maine.NU raspund nici la contact, aici cu atat mai mult.In plus Cristina e singura raspunde si pe site, si la contact, probabil nu apuca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ti-a fost stearsa. Ti-a raportat-o un frustrat. Lucru foarte intalnit la categoria aia. Poate fi repusa inapoi daca ii zici Cristinei de luni.

Odata mi-a fost raportata si mie o intrebare pe la categoria de fata doar pentru ca unii nu suporta cuvinte vulgare, dar erau date fix ca exemplu pentru a ilustra defectele acelui robotel.