| AnneMarri a întrebat:

de ce-mi arata tot atitea raspunsuri si intrebari de citeva zile? straight face

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este o defectiune a programului TPU, care nu a mai facut actualizarea punctajului de vreo 4 zile, se pare ca la toti utilizatorii este la fel. Nu este pentru prima data, anul trecut a tinut peste o saptamana, pana a fost reparat. Sa speram ca o sa reintre in normal cat mai repede. Nu-ti face probleme, nu se pierde nimic. Numai bine!

5 răspunsuri:
| AnneMarri explică:

si voi patiti la fel?

| TeoPT a răspuns:

Și mie la fel.
Probabil o eroare a site-ului. N-am dat importanță.
Baftă

| Bogdanux a răspuns:

Aceeasi chestie o patesc si eu, desi nu ma afecteaza cu nimic.

| Bogdi_1326 a răspuns:

Nu stiu.Si eu am pus 3 intrebari si nu-mi arata de loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie tot asa imi arata.