| Ochiverzui a întrebat:

De ce mi s-a intamplat ca la un raspuns sa nu pot da funda? In dreptul raspunsului nu era funda aia cenusie.De ce?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Din cauza că uneori server-ul e suprasolicitat, merge mai greu!
Deaceea delogheaza-te, dă mai multe refresh-uri la pagina respectivă sau intră peste câteva minute, ar trebui să îţi apară, şi eu mai păţeam aşa!
Pentru mai multe lămuriri scrie la contact http://www.tpu.ro/contact
Baftă!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint doua motive:atunci cind traficul este foarte mare sau cind reteaua de internet functioneaza defectuos.Reia operatia dupa citeva minute si vei reusi.Mult noroc.