| PlasMatic a întrebat:

de ce nu imi apar raspunsurile? la raspunsuri totale?

Răspuns Câştigător
| AnDyAnDy13 a răspuns:

O sa iti apara dupa un anumit timp. fundita plzz:X

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu apar în secunda doi, verifică după 15 minute de la postare.
Baftă!
Pa, pa.

| EmaS a răspuns:

Mai dureaza pana le proceseaza robotelul.

| Dash a răspuns:

Pare, dar nu imediat. Trebuie sa astepti cateva minute.

| SamSon a răspuns:

Ba iti apar, dar dureaza putin pana se posteaza

| whatevernvm a răspuns:

Daca raspunsurile le-ai dat recent, in urma cu cateva minute, probabil inca nu au fost aprobate.

Asteapta 5-10 minute si o sa apara toate.

Daca nu apar nici dupa, ori sunt defectiuni tehnice, ori au fost sterse. In cazul asta, cere informatii administratorului, de sus de la 'Contact'.

Bafta!

| Minks a răspuns:

Ai rabdare, serverul nu se actualizeaza o data la secunda, ci de cateva ori la cateva ore.

| ThePoet a răspuns:

Buffering...

| FesCuDungi a răspuns:

De obicei raspunsurile toata unde zici tu apar dupa orele 6 dimineata, cam asta am observat eu!

| OneMoreGirl a răspuns:

Iti apar peste ceva timp!