| iuo a întrebat:

De ce nu imi pot vedea raspunsurile la intrebari imediat ce am primit mail ca am raspunsuri?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Răspunsurile/întrebările noastre nu sunt afişate în timp real. Actualizările de acest gen se fac o dată la 10-15 minute şi toate postările noastre apar pe site cu o mică întârziere. Trebuie să ai puţină răbdare şi vor apărea.
Succes! Numai bine!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu le poti vedea fiindca raspunsurile sunt afisate cu o intarziere de la cateva minute la aproape o ora. Aceasta este datorita felului cum functioneaza programul TPU, respectiv acualizeaza raspunsurile din ora in ora, o sa vezi asta daca te uiti la Raspunsurile mele. Numai bine!

| Blackwoman27 a răspuns:

Eu ma duc la utilizatorul care a postat raspunsul si ma uit laughing trebuie sa astepti ca raspunsl sa fie postat straight face asta e enevrant

| ζøvع a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel...nu s-a intamplat nimic, au ei prea multe de postat si de aia, stai linistita

| Maiky a răspuns:

Trebuie sa ai niste rabdare pana se incarta baza de date o sa apara peste cateva minute sper ca te-am ajutat big grin

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

La toti ni se intampla asa!
Peste ceva timp o sa apara.

| AHappyDay a răspuns:

Deoarece raspunsurile noastre apar cu intarziere pe site. Asa am patit si eu. Am primit e-mail ca am raspunsuri dar un timp nu a aparut. Trebuie sa ai rabdare. Funda?

| Cornelia19 a răspuns:

Buna intrebare!winking

| SweetCristina a răspuns:

Poate calculatorul tau are ceva.