| blackribbon a întrebat:

De ce nu mi de trimite emailul de confirmare TPU? va rog raspundeti urgent ofer funda

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Asteapta ceva dureaza cateodata mai mult.Mai incearca sa il trimiti din nou. Daca nici asa trimie un mesaj adminului.Bafta

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Am observat pana acum ca e-mail-urile pe adrese de gmail ajung mai rapid, asa ca ai putea incerca sa iti schimbi adresa aferenta acestui cont, in situatia in care inca n-ai primit mesajul de confirmare.

Alexandra - TPU

| Brittanie a răspuns:

Bună! Întotdeauna, trimiterea emailul-ui durează ceva timp. Dacă peste 24 de ore nu l-ai primit, încearcă să îl trimiţi din nou.Baftă!

| Sănduțța a răspuns:

Hey.Poate ca ai introdus incorect adresa de email sau poate ca dureaza unpic.La mine a durat.Asa ca nu iti face grijihappy Va veni odata si odata

| Gnomul a răspuns:

Daca cumva un e-mail nu il gasesti la inbox vezi sa cauti la junk si la spam. Bafta!