| DianaLaSognatrice1998 a întrebat:

De ce nu mi se vede poza de profil la TPU? Cand am dat 'editare profil' mi-a aratat ca o am.dar cand raspund la ceva nu mi-o arata -.-

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Pentru că trebuie aprobată de admin (administratorul site-ului). Până atunci ți se va vedea doar la întrebări.
Mâine în jurul orei 12 o să ți se vadă și la vizualizare profil.
Mai multe despre TPU găsești aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Baftă!

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Trebuie aprobata de un administrator.Maine la pranz o vei vedea.

| vali1985 a răspuns:

Pentru ca trebuie aprobata de admini.
Maine iti va aparea si tie.
Noi ti-o vedem.