| Dzeko7 a întrebat:

De ce nu se afiseaza odata campionii zilei de vineri si sambata?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sunt multe raspunsuri de validat, mai ales ca validarea lor se face manual.
In cursul zilei de azi/maine se va afisa, stai linistit ca nimic nu se pierdehee hee si toata lumea va fi multumitawinking
O zi buna sa aihappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Validarea răspunsurilor se face MANUAL şi în zilele lucrătoare - deci, trebuie să ai RĂBDARE!
Abia azi se începe validarea răspunsurilor date în zilele din week-end happy
Poate dura chiar 2-3 zile deoarece avem doar 2 Admine...

În zilele următoare se vor afişa topurile aferente datelor de 21-24.11.2014!

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Validarea Campionilor se face manual de catre admini. Abia luni (azi) se face cand admini se intorc! Rabdare!